Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /wp-includes/cache.php on line 36

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /wp-includes/query.php on line 21

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /wp-includes/theme.php on line 540
Zabytki Jurysdykcji Karnej na Śląsku Linki
FB

Linki

aa-Karpacz
Portal Karpacza - miasta pod Śnieżką. Najważniejsze informacje, najciekawsze wydarzenia, galerie najpiękniejszych zdjęć Karkonoszy, ciekawostki z całego regionu - wszystko to znajdziecie na tym portalu.
aa-Świeradów Zdrój
Portal dedykowany najpiękniejszej miejscowości uzdrowiskowej Gór Izerskich, którą po prostu trzeba odwiedzić.
aa-Szklarska Poręba
Portal dedykowany Szklarskiej Porębie - miastu pod Szrenicą, które jest zimową stolicą Radiowej Trójki. Jeśli wybieracie się na narty do Szklarskiej, na tym portalu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.
Aleja turysty
Noclegi, zabytki, zamki - kompleksowy przewodnik dla turystów z całej Polski - w portalu oferty noclegowe, atrakcje turystyczne, zabytki architektury i inne praktyczne informacje.
Centrix.pl
Strona sponsora serwisu. W ofercie firmy m.in.: realizacje stron internetowych firmowych i osobistych, wydawnictwa elektroniczne (e-booki), oprogramowanie antywirusowe (NOD32) i firewallowe (Outpost Firewall)
Helion.pl
Księgarnia internetowa lidera w dziedzinie literatury informatycznej. W ofercie wydawnictwa m.in. informatyka w najlepszym wydaniu, a także publikacje z dziedziny biznesu, psychologii oraz literatura poradnikowa i popularna
Jak trafić
Drewniane budownictwo, krzyże pokutne, leśniczówki, muzea, nepomuki i pomniki przyrody, zamki, “zerówki”… Nie wiesz jak do nich trafić? Gdzie są? Jak dojechać do nich? To dobrze trafiłeś!
Noclegi
Hotelisko.pl to ogólnopolski serwis turystyczny z bazą noclegową i informacjami z regionów.
Smírčí kříže, křížové kameny
Czeska srona traktująca o krzyżach i kamieniach krzyżowych
Suehnekreuz
Niemieckojęzyczna strona o kamiennych zabytkach dawnego prawa
WordPress Planet
WordPress to Semantyczna Platforma Publikacyjna do Użytku Osobistego, czyli idealny system dla blogera - platforma dzięki której może funkcjonować serwis Zabytki Jurysdykcji Karnej w obecnej postaci